Haberler

March 30, 2021

DRUM DOLLY NEDİR?

DRUM DOLLY NEDİR?

 

Kısacası, davulları bir yerden diğerine görece kolaylıkla hareket ettirmek için kullanılan küçük boyutlu bir dişli parçasıdır.

Dört tekerlekli tambur taşıyıcı, çelik çerçeveye bağlı dört tekerleği sayesinde potansiyel olarak ağır ve tehlikeli konteynerlerin kolay hareket etmesini sağlayan çok yönlü bir üründür.

 

Mevcut varyasyonların büyük çoğunluğu, farklı boyutlarda veya şekilli tamburların (sebep dahilinde) çelik dairesel çerçeve üzerinde durmasına izin veren dairesel bir çelik çerçeveye tutturulmuş dört döner tekerleğe sahiptir.

 

Hem çelik hem de polietilen konteyner varillerini ve genellikle dairesel ölçüleri taşımak için tasarlandıklarını göreceksiniz.

Çelikten tasarımları ve çerçeveye takılı dört çok yönlü tekerleğin dayanıklılığı nedeniyle tambur arabalarının size uzun süre dayanmasını bekleyebilirsiniz.

 

Çevresi içinde bir varil kabı tutulduğunda hareket etmemesini sağlamak için tasarlanmıştır.Bu ekipman parçasının, varil kabınızın sallanmasını önlemek amacıyla yükseltilmiş destekle dairesel taban boyunca ilerleyen bir X şekline sahip olmasını bekleyebilirsiniz.Bu, onları düz olmayan yüzeylerde hareket ettirecekseniz onlar için bir destek noktası olarak da kullanılabilir.

 

Bir tane satın alırken, varil kabınızı dik tutmak için devrilme önleyici kanatlara sahip olmasını ve varil kabının hasar görmesi veya doğru kapatılmaması ve sabitlenmemesi durumunda tehlikeli bir sızıntıya neden olabilecek herhangi bir dökülmeye neden olmasını bekleyebilirsiniz.

 

NASIL ÇALIŞIRLAR?

 

Bu kullanışlı ekipman parçası, üzerine tambur konteynerinin yüklenmesi ve ardından bu yükü kolaylıkla hareket ettirebilmesi ile çalışır.Tabana dört tekerleğin takılmasıyla, 360 derece hareketle sizin tarafınızdan dönme yeteneği sağlar.

 

Bu ürünleri yalnızca kendi başlarına kullanmanız gerektiğini, yalnızca düz hizmetlerde kullanmanız gerektiğini unutmamak önemlidir.Eğimli veya düzensiz bir yüzeyde bir tane kullanmayı planlıyorsanız, çelik çerçevenin bir noktasından çapraz olarak diğer tarafa bir veya iki mandallı kayış ekleyerek ona ekstra destek eklemeyi düşünebilirsiniz.

 

Varil kaplarınızı bu ekipmanın üzerine koyarak ve ellerinizle ve çok fazla çaba harcamadan bir yerden başka bir yere taşıyarak kolayca itebilirsiniz.Birden fazla varil konteynerini itmeniz gerekiyorsa, birden fazla konteyner tamburunu hareket ettirebilen veya bunları daha düzensiz veya daha sert yüzeylerde daha hızlı hareket ettirebilen destekleyici kaldırma ekipmanı edinmenizi öneririz.

 

Bunları, belirli bir yüksekliğe kaldırılması veya şasi üzerindeki tekerleklerin ve yatakların yapamayacağı daha zorlu arazilerde hareket ettirilmesi gerekiyorsa, diğer kaldırma ekipmanlarıyla da kullanabilirsiniz.Varilleri bir varilden veya bir arabadan yüklemek için kullanılabilen öğelerin örnekleri şunları içerir:çatallı tambur devirme bir şanzıman veya bir çatal monteli nervürlü tambur tutucusu.

 

Davul arabalarını genellikle iki tipte alabilirsiniz;paslanmaz çelik veya ağır hizmet tipi çelik.

 

Ağır hizmet tipi çelik versiyonlar, adından da anlaşılacağı gibi - ağır yüklü tamburları taşımak için - harikadır ve bunlar, temizliğin sorun olmadığı yerlerde çoğu tambur varilini kabul eder.

 

Paslanmaz çelik versiyonları, işletmenizin gıda endüstrisi gibi temiz ortamlarla uyumlu olması gereken ve paslanmanın önlenmesi gereken ekipmanlarla çalıştığı durumlarda onları harika kılar.

 

Bu varil taşıma çözümünü kimden satın aldığınıza bağlı olarak, toz boya kaplı olmasını bekleyebilirsiniz ki bu, müşterilerimizin sağlam bir ürüne sahip olmalarını sağlamak için LES'ten aldığınız herhangi bir versiyonda her zaman yaptığımız bir şeydir.

İletişim bilgileri