Haberler

April 7, 2021

DİKEY TAMBURLU TAŞIYICILAR HAKKINDA BİLMENİZ GEREKEN HER ŞEY

Genelde tambur tutucusu olarak adlandırılan dikey bir tambur kaldırıcı, variller, çelik tamburlar, fiber tamburlar ve plastik tamburlar içerebilen silindirik modüllerin işlenmesi ve taşınması sırasında kullanılan mekanik bir ekipmandır.

Tambur kaldırıcı, tutamağı sabitlemek ve sıkmak için kullanılan yaylı bir metal kola sahiptir.Ekipman, petrol ve kimya endüstrilerinde, silindirik modüllerin nakliyesini ve depolanmasını gerektiren endüstrilerde gelenekseldir.

hakkında en son şirket haberleri DİKEY TAMBURLU TAŞIYICILAR HAKKINDA BİLMENİZ GEREKEN HER ŞEY  0

Piyasada farklı tipte tambur kaldırıcılar vardır ve en yaygın tambur kaldırıcılardan biri dikey kaldırıcıdır.Ekipman, silindirik yapıların, özellikle tamburların kolay kaldırılması ve taşınması için bir mekanizma sağlar.

Nasıl kullanılır

Ekipman, masif çelik yapılarda standarttır.Verimli bir şekilde kullanmak için, üniteyi bir tambura (veya silindirik yapınıza) indirirsiniz ve asansör yükselmeye başladığında, kaldırıcının yanlarındaki beton tutma pedleri tamburu sabitler.

Zemine indirildiğinde, kaldırıcı üzerindeki taşıyıcı aşağı iner ve tambur kaldırıcıların kilidini otomatik olarak açarak onu başka bir tambur kaldırması için hazır hale getirir.

Ekipman çoğunlukla 50 galonluk çelik bidonlarda üstte bir zil veya dudakta kullanım içindir.Açık tamburlarda kullanılamaz.

Kontrol

Tambur yerden yüksekte olduğunda, tamburu dağıtırken açıyı ve yüksekliği boşaltmak için kontrolleri kullanırsınız.Dikey kaldırma tamburu tutucusunun ve küçük tabanın kaliteli bileşenleri, nesnenin manevra yapmasını kolaylaştırır.Tamburunuzu dökerken, yerine bir varil kabı veya musluk kullandığınızdan emin olun.

Dikey İşleme İhtiyacınız Var mı?

Tamburlarınızı bir depoya veya şantiyeye manuel olarak taşımanız ve yerleştirmeniz gereken günler geride kaldı.Günümüzde, amaca yönelik olarak üretilmiş tambur kaldırıcılar, tamburların kullanımıyla ilgili tüm manuel zorluklara çözümler sağlayabilir.

Dikey Tambur Kaldırıcıyı Nasıl Seçersiniz?

İşte işinize veya inşaatınıza dahil etmeniz gereken farklı tipte tambur kaldırıcılar.

Boşaltma kızakları- Bu ekipman, güvenli ve hassas döküm sağlamak için sıvıların boşaltılmasından kaynaklanan tehlikeleri ve zorlukları alır.Kızaklar üzerindeki mil, yüksek derecede kontrolle sıvı sıçramalarının dökülme riskini en aza indirmeye yardımcı olur.

Drum Eze- Bu, 200 litrelik çelik bidonların güvenli ve zahmetsiz hareketi için idealdir.Standart bir kapı aralığına takılmasına izin veren sıkışık yerlerdeki tamburların taşınması için tasarlanmıştır.

Kaldırma ve Bahşiş Cihazları - Bu oldukça yaygındır, çünkü tamburları devirmek ve döndürmek için bir el kollu şanzımana sahip bir ayak pompası hidrolik asansörü vardır.

Grab-O-Matic- Takımlar, tamburları 750 kilograma kadar kaldırma kapasitesine sahip forkliftlerde kullanılmak üzere tasarlanmıştır.Cihaz hem çelik hem de plastik bidonları kaldırabilir.

Asansörlerinizi değişen çalışma sahası koşullarına uyum sağlamaya çalışmaktan vazgeçin, ancak dikey kaldırma mekanizmalarına uyum sağlayın.Bugünkü ve gelecekteki ihtiyaçlarınızı karşılayacak ve karşılayacak en iyi ekipmanı bulun.Pişman olman gereken hiçbir şey yok!

Kaynak: Buraya tıklayın

İletişim bilgileri